Medlem av strikkeblogger

Jeg er blitt medlem av stikkeblogger.no. Gå inn og ta en titt. Der er det mye kreativitet samlet på en plass 🙂

Strikkeblogger

Som de sier: Strikkeblogger.no er ditt samlingspunkt for strikkeblogging! Her vil du finne alle dine favoritter – samlet på en plass. Inspirasjon, oppskrifter, bilder – generelt mye strikkeglede!

This entry was posted in 01Strikk and tagged , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Medlem av strikkeblogger

  1. Silje says:

    Hei 😉
    Svarer deg her inne også jeg, men det er så lenge siden jeg har strikket disse pulsvarmerene nå… men jeg mener jeg strikker inn hjelpetråden for så å fortsette rundt med alle maskene igjen.
    Etterpå tar jeg å legger maskene på pinner igjen, for så å plukke opp noen på siden og strikker så tommel.

    Herregud, er så dårlig på å forklare, men håper du forstår? 😉

    Klem fra Silje

    • Ann Christin says:

      Hei. Det jeg lurer på er hva du faktisk gjør når du strikker inn hjelpetråden? Hva betyr å strikke tråden inn? Jeg skal strikke en lomme, og der brukes akkurat den samme beskrivelsen. Men når jeg har satt noen masker på en pinne som skal strikkes separat til lommen, må det jo legges opp masker bak disse maskene, og det står det ingenting om, men det må det vel gjøres? Eller? 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s